לאן אפנה לאן אלך או לאן ארוץ?

המרתון המדברי - לאן אפנה

לאן אפנה לאן אלך או לאן ארוץ?

מאת: אני רלס

 

כן, זמן רב חלף. לקח לי זמן רב להתאושש מהחוויה המטלטלת של מרתון טבריה, בעוד אחרים חלפו ביעף למרוצים

הבאים. נעתי בין תחושות של התעלות, טלטול וריקנות. זמן רב לקח לגוף לחזור לעצמו, סוג של baby steps.

 

את המרתון סיימתי, לא בזמן שקיוויתי אך עם חיוך ענק. אט, אט התגנבו מחשבות וספקות שזהו האחרון ואולי כדאי שאפרוש? מצד שני כל כך הרבה פרגון ומצד שלישי הפחד שוב מתחרויות, להביא את הגוף למלא יכולתו. ומצד רביעי…

 

אני משתדלת לשמור על מסגרת ריצות בעזרתם של חברים מקסימים שנאספו באמצע הדרך או באמצע הריצה ומלווים אותי בכל נדנוד, תהיה ושאלה, באורך רוח אינסופי גם כשהזמן אינו זמן, כאילו שלאחד מהם יש למעלה מ-24 שעות ביממה. אותם חברים חדשים מתעניינים מדי יום מה עשיתי, איך היה ומעודדים גם כשהתוצאות לא מזהירות ובאותם ימים שוויתרתי לעצמי, הם ממש לא מוותרים עלי. וקבוצות מדהימות שאני לוקחת בהן חלק ומעודדות תומכות ומשעשעות.

 

ההרשמה לטבריה החלה שוב. ועם ההרשמה החל הכול שוב לדגדג את רגלי. עופר פדן חושף בפני בסבלנות רבה את אירועי הריצה החדשים והמרתקים, מרתון טבריה ואולי סובב 33 ק"מ ואולי 61? מה, אלו של 100 ק"מ, 166 ק"מ ו-200 משהו אמר מצדה? חרמון כולל רכבל? המדברי? מה, זה באמת במדבר?

 

אט, אט ההחלטות גובשו, אז על מה חשבתילתומי? הרוב מקטרים על המורים, על החופשות הארוכות. כמורה החלטתי לעשות מעשה שיצדיק את קיומי וכדי שכולם ק"מ באמת רצים? שמעתי ששם יש הפסקות, וכמורה – נושא ההפסקות ממש לא זר לי.

 

יבינו כי המורים "אכן" סובלים בחופש, גמרתי בליבי החלטה לבצע אימוני קיץ – והרבה מהם.

אז כן, שמעתי שמחלקים שמפניה במצדה לאור הזריחה, מה, לא אשתתף?

 

ארוץ מעט, אטפס קצת, אקטר בלי די ובעיקר אחייך. ממליצה על אורך רוח לנהגוס החינני בעל החולצות הצבעוניות סובב, מעט אסתובב. נראה, אולי פעם פעמיים. ולאחר שהובטחו לי ריצות הכנה כיפיות, ריצות לילה מעניינות ואתגרים לא

מדברי? מה מדברי? שמעתי שהמרוץ מדהים – חוויה אולטימטיבית ונופים מעוררי השתהות, מה, לא ארוץ? ארוץ. הובטחו והשמיעה הסלקטיבית, אולי תמונה של האופניים תרגיע? אולי שמפניה לפני?

 

קטנים, ליווי צמוד בתהליך והאזנה רבת תשומת לב – החלטתי ש: 61 אני בדרך.

42 ק"מ כולל 195? כולל, אז באים.

ולסיומה של שנת תפנוקים – חגיגת יום הולדת קטנה בפריז הכוללת 195 מטר ו-42 ק"מ.

 

ואיך אתם קשורים לכל זה?

עצם היותכם כאן, מקשיבים, מחזקים ותומכים.

היכונו להמשך שיתופים.

שיווק באינטרנט - Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press