מרתון מדברי 2017 – ההכנות בשיאן, צאו לדרך!

צוות מרתון ישראל בשיתוף עיריית אילת שמח ונרגש לקבל את פני הרצים לקראת המרתון המדברי הבינלאומי 2017!

מלון קלאב-הוטל אילת נערך לקבלת הרצים המתארחים במלון, לארוחת פסטה מפוארת, לתרגולי היוגה ולמופע של עברי לידר.

רכבי פיזו' 3008, זוכת "מכונית השנה" באירופה 2017, כבר בדרכם לאילת. לא תוכלו לפספס אותם!

פיג'ו 3008, המנצחת של המדבר,תמתין לכם בקו הזינוק ובקו הסיום ותוביל אתכם מנקודת הזינוק לעבר המסע המדברי שמחכה לכם.

חברת מי עדן, מזכירה לכם לשתות הרבה מים ודאגה לכם לעשרות אלפי בקבוקים לאורך המסלול ובסיומו. אז קחו לכם טיפה מהטבע (אפילו יותר מטיפה :))  ושמרו על מאזן נוזלים תקין על מנת למנוע התייבשות ולמקסם את יכולתכם על המסלול.

תומר פדר ורונן טופלברג שאותם אתם מכירים היטב יחכו לכם בפינות חשוכות יותר או פחות, בסוף העליה או בתחילת הירידה ויעשו כמיטב יכולתם לתת לכם את המזכרת הטובה ביותר למסע שעברתם, בין אם רצתם 10 ק"מ או מרתון מלא.

ניר חזן, איש הטכנולוגיה והמוח מאחורי ראנר סקאנר  הוא זה שיעלה את התמונות  וייצור את סיפור המתח בהמשכים "מתי כבר יעלו התמונות שלי".

צוות המרתון המדברי בשיתוף נותני החסויות לאירוע והצלמים עושים כמיטב יכולתם על מנת שתקבלו חויה מדברית מושלמת. המרתון המדברי  באילת העובר באחד מחבלי הארץ היפים ביותר, בעומק השטח של הרי אילת דורש תכנון קפדן של תחנות הרענון, תוכנית פריסת הצלמים  והצבת המתנדבים ונותני השרות בתחנות על מנת  לספק את כל הנדרש למסע המדברי שלכם תוך כדי שמירת השקט והשלווה המדברית להם אתם מייחלים.

כל מה שנותר לכם הוא קצת לנוח, לחכות ולצפות  ולא לשכוח לחייך לצלמים!

כמו שאומרים צלמנו בשטח.." אנחנו עדים במו עיננו לרצים שבשארית כוחותיהם נותנים את הקפיצה של חייהם כשהמצלמות מכוונות אליהם או באים להגיד שלום ולחבק (רק אל תשכחו לנגב את הזיעה לפני :)"

שיווק באינטרנט - Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press