אירועים סביב המרתון

עברי לידר בהופעה חיה

ביום ששי בשעה 21:00 באודיטוריום של קלאב הוטל תתקיים הופעה של עברי לידר שישיר ממיטב להיטיו. הכניסה לאורחי קלאב הוטל היא חופשית. ניתן יהיה לרכוש כרטיסים למופע בעלות של 90 שקלים במעמד חלוקת הערכות.

TOP94 נסיך ונסיכת המדבר

טופ 94 הוא מתחם פעילות הכולל קיר טיפוס, חץ וקשת, קארטינג ועוד. ביום חמישי ה-16.11 החל מהשעה 15:00 ועד לשעה 22:00 בלילה, אתם מוזמנים לבוא ולהתנסות בשלל הפעילויות ללא עלות וביום ששי ייבחרו נסיך ונסיכת המדבר במסגרת תחרות DESERT KID. ההשתתפות ב DESERT KID הינה לרצים ובני משפחותיהם ותתקיים בין השעות 14:00-16:00 לאחר שקיבלתם בכפיים ותרועות רמות את מסיימי התחרות וכולם הספיקו לנוח ולצבור קצת כוחות.. בתחרות, ישתתפו הילדים בפעילות קבוצתית מגוונת בהובלת מדריכים מקצועיים. הילדים בקבוצה המנצחת יתחרו בקארטינג ומהם ייבחרו נסיך ונסיכת המדבר בטכס חגיגי! אז נתראה בטופ 94 🙂

DESERT YOGA

משתתפי אירועי המרתון המדברי מוזמנים לתרגול יוגה ביום ששי לפני שקיעה בשעה 15:30 ובשבת בשעה 9:00 בבוקר על הדק בקלאב הוטל אילת. התרגול מתאים לכולם ויתקיים בשפה האנגלית ויימשך כשעה-שעה ורבע. את התרגול תעביר לידר מאילת היוגה.

ריף הדולפינים - כניסה במתנה

נשמח לארח את משתתפי המרתון המדברי ולהעניק להם כניסה מתנה לריף הדולפינים , בתאריכים 17.11.17 – 18.11.17 - כניסה מתנה תינתן למשתתף המרתון בלבד. בנוסף, לבני משפחות המשתתפים (קרבה ראשונה בלבד) תינתן 20% הנחה בכניסה. תנאי מימוש ההטבה : ההטבה – כניסה מתנה, תינתן למול הצגת צמיד אישי של המשתתפים. ההטבה – 20% הנחה בכניסה, תינתן במעמד הכניסה בליווי משתתף מרתון מדברי עונד צמיד.

הדרכה בפארק הצפרות

משתתפי המרתון המדברי ובני משפחותיהם מוזמנים להגיע לפארק הצפרות ביום שבת ה- 18.11.17, בשעה 10:00, לקבל הדרכה מרתקת על עולמן של הציפורים הנודדות. לאחר שרצתם, קרוב לוודאי תרצו לגלות שהאזור בו רצתם הוא מיוחד במינו. לאזור זה מגיעות ציפורים נודדות רבות ומטרתן לצבור כוחות ואנרגיה להמשך נדידתן. הציפורים צריכות להתאים את עצמן לצורך תעופה רצופה ארוכה של כ-3000 ק"מ, ממש כמו שרצים צריכים להכין עצמם לקראת המרתון. בעזרת חוקרי ציפורים, תצפו בציפורים שהובאו מתחנת המחקר ותלמדו על ההכנות שלהן לנדידה. גם תשמעו את סיפורה של מלחת אילת וחשיבותו של האזור לציפורים אלו. לאחר מכן, תצאו עם המדריך לסיור בשטח הפארק ותצפו בציפורים דרך הטלסקופ, בבתי הגידול הטבעיים שלהן. עלות ההדרכה היא 18 ₪ לאדם, במקום 35 ₪. לתיאום הדרכה נא לפנות לליבי בטלפון 050-7671290 במייל ibrce.office@gmail.com

ריצת שחרור בנחל שלמה

השתתפות חינם לכל משתתפי המרוץ.

שיווק באינטרנט - Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press